Magazyn Design
Magazyn Design
Stołek

Yan

Stołek Dzieciaki są zawsze dobrym źródłem inspiracji. Oto jak inspirowali się nimi i tworzyli stołek Yan. „Yan” oznacza po chińsku oko. Zainspirowany perspektywą dzieci, stołek Yan został stworzony, aby pokazać, jak cudowny i kolorowy jest świat oczami dziecka. Kształt taboretu wywodzi się z przekroju oka. Używając żywych kolorów tkaniny, aby przedstawić wspaniały świat i kontrastować z przezroczystym przezroczystym akrylem, stołek prezentuje swoją silną tożsamość i przyciągający wzrok wygląd, szczególnie dzięki niekonwencjonalnemu kształtowi.

Nazwa Projektu : Yan, Nazwisko projektanta : Irene Lim, Imię klienta : Shin.

Yan Stołek

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.