Magazyn Design
Magazyn Design
Urządzenie Do Oczyszczania Wody

Waterfall Towers

Urządzenie Do Oczyszczania Wody Budynek wykracza poza lokalizację, przekształcając sztuczne miejsce, które staje się częścią jednolitego środowiska naturalnego. Granicę między miastem a przyrodą określa i wzmacnia obecność tamy. Każda forma wiąże się z inną, odzwierciedlając symbiotyczne systemy porządkowania natury. W szczególności w konkretnej koncepcji fuzja krajobrazu i architektury odbywa się przy wykorzystaniu przepływu wody jako elementu funkcjonalnego, a następnie organizacyjnego.

Nazwa Projektu : Waterfall Towers, Nazwisko projektanta : Nikolaos Karintzaidis, Imię klienta : Natural Systems Competition 2013.

Waterfall Towers Urządzenie Do Oczyszczania Wody

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.