Magazyn Design
Magazyn Design
Pierścionek

Ballerina

Pierścionek Zamiłowanie projektantki do muzyki klasycznej i baletu rosyjskiego zainspirowało ją do stworzenia tego pierścionka, który daje możliwość zaprezentowania jednego z jej mocnych stron: projektowania z organicznymi kształtami. Ten pierścionek z różowego złota i jego morganitowy kamień otoczony różowymi szafirami to coś, co warto zobaczyć. Konstrukcja ramki pozwala lśnić drogocennym kamieniom i uwydatnić ich kolory, podczas gdy figura baleriny i faliste ułożenie kamieni tworzą dynamiczny kształt pierścionka, sprawiając wrażenie, że balerina unosi się wzdłuż dłoni.

Nazwa Projektu : Ballerina, Nazwisko projektanta : Larisa Zolotova, Imię klienta : Larisa Zolotova.

Ballerina Pierścionek

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.