Magazyn Design
Magazyn Design
Sklep Z Okularami

Optika Di Moda

Sklep Z Okularami W budynku, w którym niegdyś mieszkał węgierski kompozytor Franz Liszt, Optika di Moda łączy oryginalne XIX-wieczne elementy i współczesny design w sercu Budapesztu. Odsłonięte cegły obramowują sklep i kontrastują z eleganckimi białymi witrynami, ladami i podłogami. Przestrzeń oświetlona jest żyrandolami, a ekspozytory jasnymi białymi światłami. Inspirowane Charlesem Eamesem krzesła i proste stoły zachęcają klientów do spędzania czasu w sklepie, a specjalistyczne gabinety optyczne są oddzielone szklanymi drzwiami z tyłu pomieszczenia.

Nazwa Projektu : Optika Di Moda, Nazwisko projektanta : Tamas Csiszer, Imię klienta : Csiszer Design Studio.

Optika Di Moda Sklep Z Okularami

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.