Magazyn Design
Magazyn Design
Wnętrze Willi

Chinese Style Villa Design

Wnętrze Willi Projektowanie wnętrz w stylu chińskim jest trendem ostatnich lat, szczególnie dla odnoszących sukcesy właścicieli firm i dostojników, studio projektowania wnętrz HXL nieustannie bada i zgłębia dynamikę tego stylu, nieustannie od starożytnych chińskich tradycyjnych technik dekoracyjnych, aby wyodrębnić odpowiednie elementy, W połączeniu z nowoczesne materiały i technologie w stylu projektowania, wzajemna integracja, ucz się od siebie nawzajem i staramy się przynieść Ci inne uczucie.

Nazwa Projektu : Chinese Style Villa Design, Nazwisko projektanta : Xulong Huang, Imię klienta : HXL Interior Design Studio.

Chinese Style Villa Design Wnętrze Willi

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.