Magazyn Design
Magazyn Design
Dekoracja Ciała

Metamorphosis 3D

Dekoracja Ciała Tatuaż wydrukowany w 3D to trójwymiarowa, fizyczna reprezentacja określonego projektu 2D. Rezultatem jest niestandardowy element dekoracji ciała, który jest elastyczny i można go łatwo nakładać na powierzchnię skóry za pomocą przyjaznych dla środowiska klejów na bazie silikonu. Pozytywny efekt ulgi osiągnięty po aplikacji przekazuje istotne informacje projektowe poprzez stymulację wizualną i dotykową. Druk 3D niestandardowa dekoracja ciała jest mniej trwałą i nieinwazyjną alternatywą dla konwencjonalnych tatuaży, oferując nowy poziom możliwości autoekspresji i transformacji ludzkiej postaci.

Nazwa Projektu : Metamorphosis 3D, Nazwisko projektanta : Jullien Nikolov, Imię klienta : University of Lincoln.

Metamorphosis 3D Dekoracja Ciała

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.