Magazyn Design
Magazyn Design
Podkładka

Sousmotif

Podkładka To dość intrygujące, gdy możemy spojrzeć na aspekty historii i folkloru jednego kraju z innej perspektywy. Doprowadziło to do powstania Sousmotif, zestawu podstawek inspirowanych motywem znajdującym się na tekstyliach wytwarzanych na tradycyjnym krośnie w północnej Grecji. Historia żyje przez kolejkę i dokonuje nowego zwrotu.

Nazwa Projektu : Sousmotif, Nazwisko projektanta : Vassilis Mylonadis, Imię klienta : MYDESIGN MYLONADIS.

Sousmotif Podkładka

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.