Magazyn Design
Magazyn Design
Butelka

North Sea Spirits

Butelka Projekt butelki North Sea Spirits jest inspirowany wyjątkową naturą Sylt i łączy w sobie czystość i klarowność tego środowiska. W przeciwieństwie do innych butelek, North Sea Spirts są w całości pokryte jednobarwną powłoką powierzchniową. Logo zawiera Stranddistel, kwiat istniejący tylko w Kampen / Sylt. Każdy z 6 smaków jest określony jednym określonym kolorem, a zawartość 4 różnych napojów jest identyczna z kolorem butelki. Powłoka powierzchni zapewnia miękkość i ciepło w dotyku, a waga zwiększa postrzeganie wartości.

Nazwa Projektu : North Sea Spirits, Nazwisko projektanta : Ulrich Graf, Imię klienta : Skiclub Kampen North Sea Spirits.

North Sea Spirits Butelka

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.