Magazyn Design
Magazyn Design
Projektowanie Wnętrz Kawiarni

& Dough

Projektowanie Wnętrz Kawiarni Klient ma siedzibę w Japonii i posiada 1300 sklepów firmowych z pączkami, a Dough to nowo opracowana marka kawiarni i pierwszy sklep, który ma wielkie otwarcie. Podkreśliliśmy siłę, jaką może zapewnić nasz klient, i uwzględniliśmy je w projektach. Wykorzystując siłę naszego klienta, jednym z pierwszych charakterystycznych punktów tej kawiarni jest relacja między ladą zakupową a kuchnią. Ustawiając ścianę i okno z wyważonym skrzydłem, nasz klient jest dobry w tym stylu pracy, sprawi, że klienci będą płynniej płynąć.

Nazwa Projektu : & Dough, Nazwisko projektanta : Aiji Inoue, Imię klienta : Doyle Collection.

& Dough Projektowanie Wnętrz Kawiarni

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.