Magazyn Design
Magazyn Design
Biżuteria

Meaningful Heart

Biżuteria Istnieje wiele biżuterii niosącej wspomnienia o rodzinie lub wydarzeniach. Od tego czasu stały się staroświeckie, ale są zbyt nieocenione i kochane, aby je sprzedawać. Często są schowane w pudełku z biżuterią. Biżuteria Meaningful Heart to zwykle wisiorek do noszenia na naszyjniku, czasem jako zawieszka, broszka lub brelok do kluczy. To nowa biżuteria w nowym kształcie, ale wciąż utrwala wszystkie indywidualne emocje i wspomnienia. Jest bez wątpienia wykonany z ukochanego starego złota, któremu zaufała Brittas Schmiede. Jest to koncepcja topnienia serca.

Nazwa Projektu : Meaningful Heart, Nazwisko projektanta : Britta Schwalm, Imię klienta : Britta Schwalm.

Meaningful Heart Biżuteria

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.