Magazyn Design
Magazyn Design
Stolik Kawowy

Drop

Stolik Kawowy Kropla, którą skrupulatnie wytwarzają mistrzowie drewna i marmuru; składa się z lakierowanego korpusu na litym drewnie i marmurze. Specyficzna tekstura marmuru oddziela wszystkie produkty od siebie. Przestrzenne części stolika kawowego pomagają uporządkować małe akcesoria domowe. Kolejną ważną cechą konstrukcji jest łatwość poruszania się dzięki ukrytym kółkom umieszczonym pod nadwoziem. Ten projekt pozwala tworzyć różne kombinacje z marmurem i alternatywami kolorystycznymi.

Nazwa Projektu : Drop, Nazwisko projektanta : Buket Hoscan Bazman, Imię klienta : Marbleous.

Drop Stolik Kawowy

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.