Magazyn Design
Magazyn Design
Naszyjnik

Angel Named Mother

Naszyjnik Naszyjnik Anioł zwany Matką, zainspirowany matczyną miłością, został zaprojektowany z okazji Dnia Matki. Celem tak zapadającego w pamięć projektu jest upamiętnienie wartości duchowych matek i sprowokowanie kochanków poprzez spojrzenie na ten cenny, wieczny przedmiot. Ten nierówny naszyjnik można podarować matce, żonie, córce lub ukochanej, aby wywołać poczucie bycia matką.

Nazwa Projektu : Angel Named Mother, Nazwisko projektanta : Alireza Asadi, Imię klienta : AR.A.

Angel Named Mother Naszyjnik

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.