Magazyn Design
Magazyn Design
Paleta Do Mieszania

MiioPalette

Paleta Do Mieszania Projekt Miio Palette został zainspirowany paletą malarza, ale był przeznaczony do laboratorium dentystycznego. Projektant połączył perspektywę artystyczną i funkcjonalną, tworząc produkt wyposażony w łatwą do czyszczenia, zdejmowaną szklaną powierzchnię do mieszania kompozytu oraz w 9 studzienek, w których można praktycznie przechowywać ceramiczne słoiki. Za pomocą płyty do mieszania użytkownik może z łatwością uporządkować wszystkie małe butelki zgodnie z ich odrębnymi właściwościami, aby zmaksymalizować wydajność techników dentystycznych.

Nazwa Projektu : MiioPalette, Nazwisko projektanta : Gilbert Vasile, Imię klienta : miioPALETTE.

MiioPalette Paleta Do Mieszania

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.