Magazyn Design
Magazyn Design
Składane Krzesło

Flipp

Składane Krzesło Zainspirowany płynnym ruchem i funkcjonalnością krzesło Flipp łączy w sobie minimalizm i wygodę w przyciągającym wzrok projekcie. Krzesło ma na celu zapewnienie praktycznego i wyróżniającego się rozwiązania do siedzenia w nowoczesnych wnętrzach. Konstrukcja obejmuje prostokątną podstawę, trzy nogi i siedzisko, które można łatwo składać i wysuwać w razie potrzeby. Lekki, a także łatwy do przechowywania i przenoszenia dzięki składanej konstrukcji, krzesło idealnie nadaje się do codziennego użytku lub jako dodatkowe miejsce do siedzenia, gdy przyjaciele przychodzą na wizytę.

Nazwa Projektu : Flipp, Nazwisko projektanta : Mhd Al Sidawi, Imię klienta : Mhd Al Sidawi.

Flipp Składane Krzesło

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.