Magazyn Design
Magazyn Design
Kran

Aluvia

Kran Projekt Aluvia czerpie inspirację z erozji aluwialnej, wody kształtującej delikatne sylwetki na skałach przez czas i wytrwałość; podobnie jak kamyki nad brzegiem rzeki, miękkość i przyjazne krzywizny konstrukcji uchwytu skłaniają użytkownika do łatwej obsługi. Starannie wykonane przejścia umożliwiają płynne przemieszczanie się światła po powierzchniach, nadając każdemu produktowi harmonijny wygląd.

Nazwa Projektu : Aluvia, Nazwisko projektanta : Corona, Imię klienta : Corona.

Aluvia Kran

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.