Magazyn Design
Magazyn Design
Lampa Wisząca

Snow drop

Lampa Wisząca Snow Drop to oświetlenie sufitowe i modułowe. Jego wygodą jest regulacja jego jasności poprzez modulację dzięki płynnemu systemowi kół pasowych. Krok po kroku bawiąc się przeciwwagą użytkownik jest w stanie zwiększać i zmniejszać jasność. Modulacja tego wzoru przypomina różne etapy rozkwitu przebiśniegu od początku czworościanu do końca z fraktalem czterech trójkątów. Klasyczna bursztynowa żarówka Edisona jest umieszczana w czworościennym ekskluzywnym pudełku wykonanym z opalizującego białego plexi, gdy wzór jest zamknięty.

Nazwa Projektu : Snow drop, Nazwisko projektanta : Nicolas Brevers,, Imię klienta : Gobo lighting.

Snow drop Lampa Wisząca

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.