Magazyn Design
Magazyn Design
Kolekcja Biżuterii

Imagination

Kolekcja Biżuterii W dekoracji stworzonej przez Yumina Konstantina nie zobaczymy dosłownego powtórzenia natury. Jego formy dla oczu są inne, to nie są obrazy z atlasu biologii, wykonane z metali szlachetnych i kamieni szlachetnych. Są to artefakty stworzone do ozdabiania twarzy i ciała osoby. Aby dodać radości do jego każdego dnia. Ale będąc formami stworzonymi przez wyobraźnię artysty, niosą w sobie życie natury poprzez dotyk. Poprzez teksturę i właściwości dotykowe niezniszczalnych materiałów, poprzez grę światła i cienia na ich powierzchni.

Nazwa Projektu : Imagination, Nazwisko projektanta : Konstantin Yumin, Imię klienta : Konstantin Yumin .

Imagination Kolekcja Biżuterii

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.