Magazyn Design
Magazyn Design
Beton Dekoracyjny

ConcreteCube

Beton Dekoracyjny W ramach tego projektu Emese Orbán eksperymentowała z formami wykonanymi z różnych materiałów, a poza tym mieszała beton z innymi materiałami. Projektantowi zależało także na tworzeniu niekonwencjonalnych powierzchni, a także malowaniu betonu na różne sposoby. Próbowała odpowiedzieć na następujące pytania. W jakim stopniu można zmodyfikować beton, aby materiał zachował swoje właściwości? Czy beton to tylko szary, zimny i twardy materiał? Projektant doszedł do wniosku, że właściwości betonu można zmienić, a tym samym pojawiają się nowe jakości materiału i wrażenia.

Nazwa Projektu : ConcreteCube, Nazwisko projektanta : Emese Orbán, Imię klienta : Emese Orbán.

ConcreteCube Beton Dekoracyjny

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.