Magazyn Design
Magazyn Design
Analizator Wody

OFi

Analizator Wody Z Ofi, dla „Inteligentnego pływającego obiektu”, zdalne zarządzanie basenem staje się dziecinnie proste! Ten kompletny system umożliwia ciągłe monitorowanie parametrów wody, a także automatyczne powiadamianie o wykryciu anomalii i dostęp do porad dotyczących czynności konserwacyjnych, które należy przeprowadzić. Dla maksymalnego komfortu aplikacja na smartfona pozwala w każdej chwili wgląd w wszystkie dane. Ofi wyposażone jest w sondy, które na bieżąco mierzą kilka parametrów: pH, sól ... A trzykolorowe diody LED pozwalają właścicielowi na pierwszy rzut oka poznać stan swojego basenu.

Nazwa Projektu : OFi , Nazwisko projektanta : Frédéric Clermont, Imię klienta : Asamgo.

OFi  Analizator Wody

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.