Magazyn Design
Magazyn Design
Kolekcja Biżuterii

Future 02

Kolekcja Biżuterii Project Future 02 to kolekcja biżuterii z zabawnym i żywym akcentem inspirowanym twierdzeniami o okręgu. Każdy element jest tworzony za pomocą oprogramowania do projektowania wspomaganego komputerowo, zbudowanego w całości lub częściowo w technologii selektywnego spiekania laserowego lub druku 3D ze stali i ręcznie wykańczany tradycyjnymi technikami złotniczymi. Kolekcja czerpie inspirację z kształtu koła i jest starannie zaprojektowana, aby wizualizować twierdzenia Euklidesa we wzorach i formach sztuki do noszenia, symbolizując w ten sposób nowy początek; punkt wyjścia do ekscytującej przyszłości.

Nazwa Projektu : Future 02, Nazwisko projektanta : Ariadne Kapelioti, Imię klienta : .

Future 02 Kolekcja Biżuterii

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.