Magazyn Design
Magazyn Design
Projektowanie Wnętrz Uniwersyteckich

TED University

Projektowanie Wnętrz Uniwersyteckich Przestrzenie TED University zaprojektowane zgodnie z nowoczesną koncepcją projektową odzwierciedlają postępowy i współczesny kierunek instytucji TED. Nowoczesne i surowce łączymy z infrastrukturą technologiczną i oświetleniem. W tym miejscu ustanowiono konwencje kosmiczne, których wcześniej nie doświadczyliśmy. Powstaje nowy rodzaj wizji przestrzeni uniwersyteckich.

Nazwa Projektu : TED University, Nazwisko projektanta : Craft312 Studio, Imię klienta : Craft312 studio.

TED University Projektowanie Wnętrz Uniwersyteckich

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.