Magazyn Design
Magazyn Design
Projektowanie Wnętrz Centrum Sprzedaży

Foco shopping mall

Projektowanie Wnętrz Centrum Sprzedaży Jej projekt ma następujące cechy: zachowaj trzy punkty klienta, rdzeń lub produkt, najpierw poznaj jego produkt, a następnie sprzedaj go klientowi, zrób produkt ponownie w przestrzeni, eksponowaniu, marketingu, sprzedaży, zamiast ignorować produkt doświadczenie, przejdź bezpośrednio do ostatniego kroku Sprzedaj. W rzeczywistości ma na celu zwiększenie wszechstronnych doświadczeń użytkowników marki. Tylko po to, aby osobiście doświadczyć przestrzeni na ubrania, stanąć na widoku klienta.

Nazwa Projektu : Foco shopping mall, Nazwisko projektanta : ZHENG SONGLING, Imię klienta : Foco.

Foco shopping mall Projektowanie Wnętrz Centrum Sprzedaży

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.