Magazyn Design
Magazyn Design
Stolik Pod Laptopa

Ultraleggera

Stolik Pod Laptopa W przestrzeni życiowej użytkownika będzie mógł podjąć się roli stolika kawowego i zaspokoić potrzeby stawiania, pozostawiania, pamiętając o wielu przedmiotach; Jest przeznaczony nie tylko do użytku w laptopach, ale może być mniej specyficzny do użytku z laptopami; Może umożliwiać różne pozycje siedzenia bez ograniczania mobilności podczas używania na kolanie; Krótko mówiąc, meble domowe, które nie są przeznaczone do użytku na kolanach, ale nadal są zalecane do użytku w chwilach spotykanych na siedzeniach, takich jak kanapy do siedzenia na krótki czas.

Nazwa Projektu : Ultraleggera, Nazwisko projektanta : Nur Seda Sahin, Imię klienta : .

Ultraleggera Stolik Pod Laptopa

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.