Magazyn Design
Magazyn Design
Prasa Ręczna

Kwik Set

Prasa Ręczna Wielozadaniowa prasa ręczna do skóry to intuicyjna, uniwersalnie zaprojektowana maszyna, która upraszcza życie codziennych rzemieślników i maksymalnie wykorzystuje małą przestrzeń. Umożliwia użytkownikom wycinanie skóry, nadruki / wytłaczanie wzorów oraz zestawianie sprzętu z 20 niestandardowymi matrycami i adapterami. Ta platforma została zaprojektowana od podstaw jako wiodący w swojej klasie produkt.

Nazwa Projektu : Kwik Set, Nazwisko projektanta : Erik Christopher DeMelo, Imię klienta : IVAN Leathercraft Co. LTD.

Kwik Set Prasa Ręczna

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.