Magazyn Design
Magazyn Design
Opakowanie Cukierków

5 Principles

Opakowanie Cukierków The 5 Principles to seria zabawnych i niezwykłych opakowań cukierków z niespodzianką. Wywodzi się z samej współczesnej popkultury, głównie z internetowej popkultury i internetowych memów. Każdy projekt pakietu zawiera prostą rozpoznawalną postać, z którą ludzie mogą się utożsamiać (Muscle Man, Cat, The Lovers itd.) Oraz serię 5 krótkich inspirujących lub zabawnych cytatów na jego temat (stąd nazwa - 5 zasad). Wiele cytatów zawiera także odniesienia do popkultury. Jest to proste w produkcji, a jednocześnie unikalne wizualnie opakowanie i można je łatwo rozszerzyć jako serię

Nazwa Projektu : 5 Principles, Nazwisko projektanta : Anton Shlyonkin, Imię klienta : Tasty Help.

5 Principles Opakowanie Cukierków

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.