Magazyn Design
Magazyn Design
Logo

Vrossis

Logo Główna zasada projektu pochodzi od starożytnego greckiego słowa Vrossis, które oznacza odżywianie. Kosmetyki odżywiają skórę, chemia nie. Aby optycznie przekonać klientów, że chodzi o kosmetyki ziołowe, do pierwszej dużej litery V dodano listek z dużej litery V w coś, co bardziej stymuluje oko. W rezultacie powstała „korona królewskiej pszczoły” w kształcie litery V. Seria została podkreślona różnymi kolorami. Niebieski kolor do nawilżania itp.

Nazwa Projektu : Vrossis, Nazwisko projektanta : Vrossis, Imię klienta : Vrossis.

Vrossis Logo

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.