Magazyn Design
Magazyn Design
Długopis

Possibilities

Długopis Nic nie przebije dotykowego połączenia przekładania pomysłów na papier. To powinno być coś, z czego możesz być dumny. Szanując tradycję, długopis Possabilities firmy „If” pożycza elementy z pióra i pióra wiecznego, aby ponownie poczuć radość pisania, podczas gdy standardowy wkład długopisowy G2 zapewnia wygodę i wszechstronność współczesnego pisania . Jego projekt koncentruje się na bezproblemowym podłączeniu chowanej nasadki zapobiegającej wysychaniu, aktywacji przez ściskanie, wymianie wkładu na kliknięcie i dwustopniowym klipsie na kieszeń dla stylu, praktyczności i przyjemności na całe życie.

Nazwa Projektu : Possibilities, Nazwisko projektanta : Dave Colliver, Imię klienta : If.

Possibilities Długopis

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.