Magazyn Design
Magazyn Design
Rodzinne Centrum Handlowe

Funlife Plaza

Rodzinne Centrum Handlowe Funlife Plaza to rodzinne centrum handlowe zapewniające dzieciom czas wolny i edukację. Ma na celu stworzenie korytarza dla samochodów wyścigowych, w którym dzieci mogą jeździć samochodami podczas zakupów przez rodziców, domku na drzewie dla dzieci, które pilnują i bawią się w środku, sufitu „lego” z ukrytą nazwą centrum handlowego, który pobudzi wyobraźnię dzieci. Proste białe tło w kolorze czerwonym, żółtym i niebieskim, pozwól dzieciom rysować i pokolorować je na ścianach, podłogach i toalecie!

Nazwa Projektu : Funlife Plaza, Nazwisko projektanta : Martin chow, Imię klienta : Shanghai retail estate company limited.

Funlife Plaza Rodzinne Centrum Handlowe

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.