Magazyn Design
Magazyn Design
Logo

Meet Chuanchuan

Logo Coraz więcej restauracji zaczyna serwować Chuanchuan w Chinach, rodzaj kuchni syczuańskiej. Większość z nich nie ma odpowiedniego, dobrze wyglądającego logo, co w jakiś sposób zmniejsza atrakcyjność ich fantastycznego jedzenia. Jednak to logo składa się z dwóch bazujących na grafice, kwadratów i trójkątów, które oznaczają różne materiały spożywcze. Ogólny kształt tego logo to okrągły kształt, który symbolizuje gorący garnek. To logo ma być prostsze, łatwiejsze do zrozumienia i prostsze, co może przyciągnąć więcej klientów.

Nazwa Projektu : Meet Chuanchuan , Nazwisko projektanta : Sitong Liu, Imię klienta : Kinpak brand group.

Meet Chuanchuan  Logo

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.