Magazyn Design
Magazyn Design
Choinka

A ChristmaSpiral

Choinka Projektantka starała się reinterpretować klasyczny symbol tradycji, choinkę, poprzez zastosowanie nowych form i nowych materiałów. W szczególności skupił się na opracowaniu obiektu, który stał się jednocześnie pojemnikiem i jego zawartością, projektując pudełko-pojemnik, który po odsłonięciu staje się podstawą nośną. W rzeczywistości, gdy nie jest używane, drzewo jest otoczone i chronione przez cylindryczną drewnianą skrzynię, podczas gdy po odsłonięciu rozwija się w spiralny kształt, otoczony wiązką światła na całej swojej długości, co wzmacnia pionowość kompozycyjną tego projektu.

Nazwa Projektu : A ChristmaSpiral, Nazwisko projektanta : Francesco Taddei, Imię klienta : Francesco Taddei.

A ChristmaSpiral Choinka

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.