Magazyn Design
Magazyn Design
Pawilon

ResoNet Sinan Mansions

Pawilon ResoNet Pavilion został zamówiony przez Sinan Mansions w Szanghaju z okazji obchodów chińskiego Nowego Roku 2017. Składa się z tymczasowego pawilonu oraz interaktywnego „rezonetu” światła LED przymocowanego do wewnętrznej powierzchni. Wykorzystuje techniki Low-Fi do wizualizacji częstotliwości rezonansowych właściwych dla środowiska naturalnego, poprzez interakcję publiczności i otaczających elementów wykrytych przez sieć LED. Pawilon oświetla przestrzeń publiczną w odpowiedzi na bodźce wibracyjne. Oprócz tego, że goście mogą przyjść, aby spełnić życzenia festiwalu wiosennego, można go również wykorzystać jako scenę wykonawczą.

Nazwa Projektu : ResoNet Sinan Mansions, Nazwisko projektanta : William Hailiang Chen, Imię klienta : Sinan Mansions.

ResoNet Sinan Mansions Pawilon

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.