Magazyn Design
Magazyn Design
Bar Restauracja

IL MARE

Bar Restauracja W tej restauracji przyjęliśmy koncepcję „projektu do wycinania i wklejania”. Aby móc obsługiwać wiele restauracji, nieocenione jest stosowanie drobnych fragmentów projektów kombinacji protean. Na przykład łukowaty kształt, który łączy kolumnę i sufit, stanie się jednym elementem projektu i z pewnością będzie dobrze wyglądał nad ławką lub blatem barowym. Oczywiście można to wykorzystać również jako podział atmosfery. Prawdę mówiąc, trzy kolejne restauracje zostały już ukończone, a ten „projekt do wycinania i wklejania” wywarł korzystny wpływ.

Nazwa Projektu : IL MARE, Nazwisko projektanta : Aiji Inoue, Imię klienta : Doyle Collection.

IL MARE Bar Restauracja

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.