Magazyn Design
Magazyn Design
Wręczanie Nagród

Awards show

Wręczanie Nagród Ta uroczysta scena została zaprojektowana z wyjątkowym wyglądem i wymagała elastyczności w prezentacji pokazu muzycznego i kilku różnych wręczeń nagród. Elementy scenografii zostały wewnętrznie oświetlone, aby przyczynić się do tej elastyczności i zawierały elementy latające jako część zestawu, który był latany podczas pokazu. To była prezentacja i coroczne wręczenie nagród organizacji non-profit.

Nazwa Projektu : Awards show, Nazwisko projektanta : Scientology Media Productions, Imię klienta : SMP Sets & Props.

Awards show Wręczanie Nagród

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.