Magazyn Design
Magazyn Design
Logo

N&E Audio

Logo Podczas procesu ponownego projektowania logo N&E, N, E reprezentuje nazwiska założycieli Nelson i Edison. Dlatego połączyła postacie z N&E i falę dźwiękową, aby stworzyć nowe logo. Handcrafted HiFi to wyjątkowy i profesjonalny dostawca usług w Hongkongu. Spodziewała się, że zaprezentuje profesjonalną markę z najwyższej półki i stworzy bardzo istotne dla branży. Ma nadzieję, że ludzie zrozumieją, co oznaczało logo, kiedy na nie spojrzą. Cloris powiedział, że wyzwaniem przy tworzeniu logo jest ułatwienie rozpoznawania postaci N i E bez użycia zbyt skomplikowanej grafiki.

Nazwa Projektu : N&E Audio, Nazwisko projektanta : Wai Ching Chan, Imię klienta : N&E Audio.

N&E Audio Logo

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.