Magazyn Design
Magazyn Design
Ośrodek Sportów Jeździeckich

Equitorus

Ośrodek Sportów Jeździeckich Equitorus musi spełniać wszystkie rygorystyczne wymagania sanitarne i technologiczne dotyczące utrzymania, szkolenia i przygotowania koni startujących na najwyższym poziomie. Kompleks zawiera całą infrastrukturę niezbędną do życia i rekreacji właścicieli koni w czasie wolnym. Najbardziej niezwykłym elementem kompleksu jest duża hala sportowa wykonana z klejonych konstrukcji drewnianych, z galerią w kształcie litery L z miejscami dla widzów i kawiarnią. Obiekt postrzegany jest jako kontrast w stosunku do środowiska naturalnego. Wygląda na to, że ktoś rozłożył na ziemi kolorową, samodziałową matę.

Nazwa Projektu : Equitorus , Nazwisko projektanta : Polina Nozdracheva, Imię klienta : ALPN / Architectural laboratory of Polina Nozdracheva Ltd.

Equitorus  Ośrodek Sportów Jeździeckich

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.