Magazyn Design
Magazyn Design
Restauracja

George

Restauracja Koncepcja George'a to „jadalnia zaprojektowana z uwzględnieniem wspomnień klienta”. Jest to miejsce, w którym można swobodnie cieszyć się codziennymi wydarzeniami, takimi jak przyjęcia z posiłkami i drinkami, pielęgnując amerykańską kulturę i historię nowoczesnej architektury, gdy klient mieszkał w Nowym Jorku. W związku z tym restauracja jako całość jest zbudowana na wzór nowojorskiej restauracji zabytkowej, stopniowo wykonano dodatkowe budynki, ukazujące poczucie tła historycznego. Ma to na celu uwzględnienie wspomnianej powyżej koncepcji i udało nam się zmaksymalizować potencjał tego budynku.

Nazwa Projektu : George, Nazwisko projektanta : Aiji Inoue, Imię klienta : Doyle Collection.

George Restauracja

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.