Magazyn Design
Magazyn Design
Renowacja Historycznego Budynku

BrickYard33

Renowacja Historycznego Budynku Na Tajwanie, choć zdarzają się takie przypadki renowacji historycznych budynków, ale ma to znaczenie historyczne, wcześniej jest to miejsce zamknięte, teraz otwarte dla wszystkich. Można tu stołować się, spacerować, występować, cieszyć się scenerią, tu posłuchać muzyki, wygłaszać wykłady, wesele, a nawet skończoną prezentację samochodów BMW i AUDI z mnóstwem funkcji. Tutaj można znaleźć wspomnienia osób starszych, które mogą być również młodszym pokoleniem do tworzenia wspomnień.

Nazwa Projektu : BrickYard33, Nazwisko projektanta : Chien Hwa Huang, Imię klienta : HC Space Design.

BrickYard33 Renowacja Historycznego Budynku

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.