Magazyn Design
Magazyn Design
Opakowanie

Stonage

Opakowanie Kreatywnie łączone napoje alkoholowe z koncepcją „opakowania rozpuszczającego”, Melting Stone wnosi wyjątkową wartość w przeciwieństwie do tradycyjnych opakowań na alkohol. Zamiast normalnej procedury otwierania opakowania, Melting Stone rozpuszcza się samoczynnie w kontakcie z powierzchnią o wysokiej temperaturze. Gdy opakowanie alkoholu zostanie zalane gorącą wodą, „marmurowe” opakowanie rozpuści się, a klient będzie gotowy do delektowania się napojem z własnym, wykonanym na zamówienie produktem. To nowy sposób na delektowanie się napojami alkoholowymi i docenienie ich tradycyjnej wartości.

Nazwa Projektu : Stonage, Nazwisko projektanta : Wong Soon Wey, Imię klienta : National Taiwan University of Arts.

Stonage Opakowanie

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.