Magazyn Design
Magazyn Design
Mieszkanie Mieszkalne

Urban Oasis

Mieszkanie Mieszkalne Projekt tworzy środowisko życia do interakcji z jego mieszkańcami i odzwierciedla ich sposób życia. Poprzez zmianę rozmieszczenia przestrzeni tworzy się korytarz pośredni, który pełni rolę neutralnej przestrzeni i skrzyżowania, w którym angażują się życie i różne osobowości członka rodziny. W tym projekcie osobiste postacie mieszkańców są kluczem do projektu i są głęboko osadzone w przestrzeni, rezonując z główną filozofią projektowania tego projektu. Dlatego ta rezydencja odzwierciedla styl życia, wprowadzając sposób życia do wnętrza.

Nazwa Projektu : Urban Oasis, Nazwisko projektanta : Ya Chieh Lin and Shih Feng Chiu, Imię klienta : Urban Shelter Interiors Ltd..

Urban Oasis Mieszkanie Mieszkalne

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.