Magazyn Design
Magazyn Design
Identyfikacja Wizualna

Ptaha

Identyfikacja Wizualna Projekt skupił się na skandynawskiej estetyce minimalizmu i naturalnych elementach, takich jak twarde metale, brąz, lite drewno, kamień i połączył się w tej marce - jej kolorystyka, forma i inne elementy wystroju. Tożsamość marki Ptaha została stworzona z myślą o głównym elemencie logo - stylizowanym ptaszku (Ptaha, tłumacz z ukraińskiego), który symbolizuje markę i łączy się z pomysłem i wyglądem w tym samym stylu co meble firmy.

Nazwa Projektu : Ptaha, Nazwisko projektanta : Roman Vynogradnyi, Imię klienta : Ptaha Furniture.

Ptaha Identyfikacja Wizualna

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.