Magazyn Design
Magazyn Design
Trencz

Renaissance

Trencz Miłość i wszechstronność. Piękna historia nadrukowana na tkaninie, kroju i koncepcji tego trenczu, obok wszystkich innych części garderoby z kolekcji. Wyjątkowość tego egzemplarza to na pewno miejski design, minimalistyczny akcent, ale co jest tu naprawdę zaskakujące, to raczej jego wszechstronność. Po prostu zamknij oczy, proszę. Po pierwsze, powinieneś zobaczyć poważną osobę, która wykonuje swoją poważną… niebieską pracę. Teraz potrząśnij głową, a tuż przed sobą zobaczysz napisany niebieski trencz z niektórymi „magnetycznymi myślami”. Napisane ręką. Z miłością, potępiony!

Nazwa Projektu : Renaissance, Nazwisko projektanta : Adina Banea, Imię klienta : Reprobable.

Renaissance Trencz

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.