Magazyn Design
Magazyn Design
Dywan

feltstone rug

Dywan Dywan z filcu z kamienia daje złudzenie optyczne prawdziwego kamienia. Użycie różnego rodzaju wełny dopełnia wygląd i styl dywanu. Kamienie różnią się między sobą wielkością, kolorem i wysokością - powierzchnia wygląda jak w naturze. Niektóre z nich mają efekt mchu. Każdy kamyk ma piankowy rdzeń otoczony 100% wełną. Na bazie tego miękkiego rdzenia każda skała ściska się pod ciśnieniem. Spód dywanika to przezroczysta mata. Kamienie są zszywane razem i z matą.

Nazwa Projektu : feltstone rug, Nazwisko projektanta : Martina Schuhmann, Imię klienta : Flussdesign Martina Schuhmann GmbH.

feltstone rug Dywan

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.