Magazyn Design
Magazyn Design
Restauracja Bistro

Gatto Bianco

Restauracja Bistro Zabawna mieszanka historii retro w tym ulicznym bistro, obejmująca różnorodne meble w kultowych stylach: klasyczne fotele Windsor, duńskie fotele retro, francuskie krzesła przemysłowe i skórzane hokery Loft. Budynek składa się z kolumn z cegły w stylu shabby-chic obok okien z obrazami, które zapewniają rustykalną atmosferę w nasłonecznionym otoczeniu, a wiszące pod sufitem z blachy falistej wspierają nastrojowe oświetlenie. Metalowy kociak stąpający po murawie i biegający, by ukryć się pod drzewem, przyciąga uwagę, odbijając się echem w kolorowym tle z teksturą drewna, żywym i animowanym.

Nazwa Projektu : Gatto Bianco, Nazwisko projektanta : Hsin Ting Weng, Imię klienta : Ris Interior Design Co., Ltd..

Gatto Bianco Restauracja Bistro

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.