Magazyn Design
Magazyn Design
Kolczyki

Qashqai

Kolczyki Projekt nadaje swoje unikalne właściwości kulturze nomadów Kaszkaj z południowo-zachodniego Iranu. Wzór barana i frędzle są zapożyczone z wzorów Kilim, przy czym pierwszy symbolizuje płodność, a drugi natychmiast przywodzi na myśl wykończenia z frędzlami tradycyjnych dywanów Qashqai. Jedwabne frędzle są w wielu kolorach, aby idealnie dopasować się do odcienia skóry lub sukienki. Projekt, który wywodzi się z osobistych doświadczeń artysty z plemieniem, stara się przekazać poczucie nowoczesności z domieszką nomadycznego stylu życia.

Nazwa Projektu : Qashqai, Nazwisko projektanta : Arianaz Dehghan, Imię klienta : Arianaz Design.

Qashqai Kolczyki

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.