Magazyn Design
Magazyn Design
Jacht

Anqa

Jacht Anqa to niestandardowy jacht, który wprowadza nowe spojrzenie na odniesienia do świata żeglarstwa, a morski wdzięk linii statku jest częścią jego DNA i można go obserwować wewnątrz i na zewnątrz. Pokłady oferują panoramiczne widoki na wodę, a jednocześnie są w połowie chronione przed żywiołami, dzięki czemu możesz cieszyć się wyznaczonymi przestrzeniami zewnętrznymi, niezależnie od pogody. Różnorodność przestrzeni publicznych i prywatnych daje wrażenie znacznie większego jachtu. Anqa jest w stanie przewozić łódź podwodną ze wszystkimi łódkami i zabawkami, a lądowisko dla helikoptera umieszczone na rufie jachtu może pomieścić Eurocopter EC120.

Nazwa Projektu : Anqa, Nazwisko projektanta : Sena Jinen, Imię klienta : Sena Jinen.

Anqa Jacht

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.