Magazyn Design
Magazyn Design
Wisiorek

My Soul

Wisiorek Wisiorek My Soul to współczesny projekt o klasycznym realizmie, który łączy harmonijną i płynną topologię z realizmem kwiatów i ptaka. Selekcjonowane lilie i kolibry nie są przypadkowym wyborem. Koliber jest symbolem siły dla ludzi, którzy wiele przeszli w życiu, a lilie są dobrze znane ze swoich długotrwałych kwiatów i piękna. Połączenie dwóch symboli przedstawia ponadczasową duszę, która osiąga duchowy wzrost poprzez wyzwania życiowe. Ten wisiorek może służyć jako zawieszka do bransoletki.

Nazwa Projektu : My Soul, Nazwisko projektanta : Larisa Zolotova, Imię klienta : Larisa Zolotova.

My Soul Wisiorek

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.