Magazyn Design
Magazyn Design
Ulotka

Angry Mailer

Ulotka Wybierz się na 360-stopniową wycieczkę po swoim następnym domu bezpośrednio z ulotki z ofertą domu. Teraz możesz z The Angry Mailer (TAM) Virtual Reality Viewer firmy Miemode. Angry Mailer to pierwsza tego rodzaju, ultraprzenośna i przyjazna dla środowiska przeglądarka rzeczywistości wirtualnej (vr), która jest wysyłana jako przesyłka pocztowa, zamienia się w pop-artową papierową lalkę i składa się w przeglądarkę VR. W tej serii 360 Open House potencjalni kupujący mogą odbywać wycieczki po domu w zakresie 360 stopni ze swoich smartfonów, przekształcając ulotkę z ofertą domu w przeglądarkę vr. Zmień swoją reklamę 2D w rzeczywistość 3D dzięki TAM: 360 Open House.

Nazwa Projektu : Angry Mailer, Nazwisko projektanta : Ginger Kong, Imię klienta : Miemode, LLC.

Angry Mailer Ulotka

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.