Magazyn Design
Magazyn Design
Książka Kucharska

12 Months

Książka Kucharska Stolik kawowy Węgierska książka kucharska 12 miesięcy, debiutującej autorki Evy Bezzegh, została wydana w listopadzie 2017 roku przez wydawnictwo Artbeet Publishing. To wyjątkowy, malowniczy tytuł artystyczny, który w miesięcznym ujęciu prezentuje sezonowe sałatki ze smakami kilku kuchni z całego świata. Rozdziały śledzą zmiany pór roku na naszych talerzach oraz w przyrodzie przez cały rok w 360 pp, rejestrując sezonowe przepisy i odpowiadające im potrawy, lokalny krajobraz i portrety życia. Oprócz tego, że nie jest tak tematycznym zbiorem przepisów, obiecuje trwałe doświadczenie książkowe.

Nazwa Projektu : 12 Months, Nazwisko projektanta : Eva Bezzegh, Imię klienta : Artbeet.

12 Months Książka Kucharska

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.