Magazyn Design
Magazyn Design
Lampa Wisząca

Diva

Lampa Wisząca Projektant tego wisiorka inspirował się nowoczesnymi rzeźbami, zjawiskami naturalnymi i współczesną architekturą. Kształt lampy określają anodowane aluminiowe słupy, które są precyzyjnie rozmieszczone w wydrukowanym w 3D pierścieniu, tworząc idealną równowagę. Biały szklany klosz pośrodku współgra ze słupkami i dodaje mu wyrafinowanego wyglądu.

Nazwa Projektu : Diva, Nazwisko projektanta : Daniel Mato, Imię klienta : Loomiosa Ltd..

Diva Lampa Wisząca

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.