Magazyn Design
Magazyn Design
Sukienka Damska

Lacy magic

Sukienka Damska Koronka stwarza różne iluzje w każdej kobiecie. Magia koronki łączy współczesne kobiety z epoką antyczną. Koronkowa magia, dwuczęściowa, damska odzież. Ręcznie robiona na drutach. Projektantka zastosowała technikę tkania i łączenia. Spódnica została uszyta techniką couture. Wykorzystano szyfon, koronkę, satynę i bawełnę. Elastyczność jest odpowiednia dla dwóch różnych rozmiarów. Spódnica w nowym stylu. Anti Aging i przeciwutleniacz to tkanina wytwarzana w nanotechnologii. Na spotkania, zaproszenia, specjalny wygląd.

Nazwa Projektu : Lacy magic, Nazwisko projektanta : Serap Safiye Yıldız, Imię klienta : Yildiz Design .

Lacy magic Sukienka Damska

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.